Pełna obsługa księgowa i płacowa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego profesjonalnego biura księgowego i podatkowego. Gwarantujemy Państwu bezpieczną oraz najwyższej jakości księgowość, która koncentruje się na potrzebach przedsiębiorców. Do zakresu usług oferowanych przez nasze  biuro rachunkowe, należą też weryfikacje księgowe oraz wyprowadzanie zaległości. Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie minimalizacji ryzyk. Nasze biuro rachunkowe czeka na klientów na warszawskiej Woli.

Potrzebujesz wyceny usług? Napisz do nas

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKI Z O.O.

Oferujemy obsługę księgową podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg handlowych – najczęściej wśród tych jednostek są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W zakres obsługi takich spółek, oferowany przez nasze profesjonalne biuro księgowe, wchodzi przede wszystkim:

 • bieżące prowadzenie ksiąg handlowych oraz ewidencji bilansowych i pozabilansowych,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
 • miesięczne rozliczenia podatkowe VAT, CIT, obsługa płacowa PIT i ZUS, zgodnie z przepisami podatkowymi,
 • wysyłka plików JPK VAT do urzędu skarbowego oraz JPK na żądanie urzędów skarbowych podczas kontroli,
 • informacje o zobowiązaniach publiczno-prawnych wysokości podatku VAT, CIT i PIT do zapłaty.

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKI KOMANDYTOWEJ

W ramach obsługi księgowej dla spółki komandytowej, Klienci otrzymują usługi w zakresie opisanym powyżej, a dodatkowo także:

 • weryfikację postanowień umowy spółki komandytowej,
 • analizę powiązań komandytariuszy i komplementariusza pod kątem występowania ryzyka podatkowego,
 • obliczenie wyników podatkowych ze spółki komandytowej w celu obliczenia zaliczki na podatek dochodowy wspólników,
 • weryfikację powiązań między wspólnikami i spółką komandytową pod kątem optymalizacji,
 • ocenę ryzyka związanego z wielkością wkładów oraz wysokością udziału w zysku.

KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKI AKCYJNEJ

W ramach księgowości dla spółki akcyjnej, oprócz doradztwa oferujemy:

 • bieżące prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obligatoryjną sprawozdawczość finansową,
 • miesięczne rozliczenia podatkowe VAT i CIT, oraz obsługa płacowa PIT i ZUS,
 • wysyłkę plików JPK VAT do urzędu skarbowego w związku z wymogami ustawy,
 • informacje o zobowiązaniach publiczno-prawnych,
 • współpracę z biegłym rewidentem przy badaniu rocznym,
 • pomoc przy wyborze firmy audytorskiej do badania sprawozdania finansowego.

Dopasowane pakiety księgowe

Oferujemy 3 pakiety certyfikowanych usług księgowych. W zależności od potrzeb przedsiębiorca może zdecydować o zakresie obsługi księgowej. Pakiet SMART charakteryzuje się kompletem obligatoryjnych czynności z zakresu księgowości spółki. Ten pakiet najczęściej wybierają mniejsze firmy, a przede wszystkim start-upy. Pakiet STANDARD to rozwiązanie dla firm, które wymagają sporego zaangażowania od swoich księgowych i prowadzą większe przedsiębiorstwa. Pakiet PREMIUM to usługa rozszerzona o dodatkowe doradztwo księgowe i podatkowe, usługi doradcze biegłego rewidenta oraz optymalizacje podatkowe. W ramach pakietu PREMIUM księgowość spółki objęta jest dodatkowym systemem kontroli jakości, i w związku z tym gwarantuje wysoką jakość, a także bezpieczeństwo księgowe oraz podatkowe.

Więcej informacji o pakietach księgowych znajdziesz na stronie BIURO RACHUNKOWE

Powierz księgowość profesjonalnej firmie zewnętrznej: Verum Numerica – Biuro Rachunkowe Warszawa Wola.

Weryfikacje księgowe, wyprowadzania zaległości

W ofercie naszego certyfikowanego biura rachunkowego znajdują się również weryfikacje księgowe i wyprowadzanie zaległości. Od czasu, kiedy zderegulowano zawód profesjonalnego księgowego, zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania usługą związaną z weryfikacją ksiąg, sprawozdań finansowych i wyprowadzania zaległości. Z tego powodu wdrożyliśmy dodatkową usługę doradczą w tym zakresie. Gwarantujemy jakość usług lepszą od konkurencyjnych profesjonalnych biur rachunkowych i księgowych.

Biuro Rachunkowe Warszawa Wola

Jeśli poszukujesz sprawdzonego, oferującego doradztwo biura księgowego, posiadającego niezbędne do rzetelnego i bezpiecznego świadczenia usług uprawnienia zawodowe, to z pewnością trafiłeś w odpowiednie miejsce. 

OBSŁUGA KSIĘGOWA FIRM

Biuro Rachunkowe Warszawa Wola

Biuro rachunkowe, księgowość i doradztwo

OBSŁUGA PŁACOWA

Audyt Finansowy i Księgowy Firmy

Obsługa płacowa, ZUS, PIT, zaświadczenia

WERYFIKACJE KSIĘGOWE

doradztwo i konsulting

Nadzór księgowy, identyfikacja błędów

Profesjonalne usługi księgowe - Biuro rachunkowe Warszawa Wola- Verum Numerica

Księgowość spółki akcyjnej Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych i osobowych, Obsługa podatkowa: podatki dochodowe CIT, PIT, Obsługa podatkowa: podatek od towarów i usług VAT, Kalkulacja płac, rozliczenia PIT, rozliczenia ZUS, Księgowość spółki z o.o – Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych, Dodatkowe sprawozdania dla banków i innych instytucji, Raportowanie do NBP, Raportowanie do GUS, Doradztwo przy zakładaniu spółek, dobór odpowiedniej formy prawnej, Księgowość spółki komandytowej Doradztwo i optymalizacja przy zakładaniu spółki komandytowej, Księgowość spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, Księgowość spółek akcyjnych, Księgowość spółek komandytowych, Księgowość podmiotów zagranicznych, Księgowość dla firm – Sprawozdawczość finansowa, Zasady rachunkowości, MSR/MSSF, PSR, Standardy międzynarodowe, Standardy polskie, Pakiety sprawozdawcze – raportowanie grupowe, Biuro Rachunkowe Warszawa Wola, Audyty finansowe: badanie sprawozdań finansowych, przeglądy sprawozdań finansowych, due dilligence finansowe, due dilligence podatkowe, usługi biegłego rewidenta, audyty podatkowe