DOŚWIADCZENIE

Współpracujemy głównie ze spółkami kapitałowymi, ale również osobowymi. Świadczymy usługi na rzecz spółek notowanych na giełdach, spółek akcyjnych, spółek z o.o. jak również z małymi i średnimi firmami. Nadzór nad zleconymi nam czynnościami sprawuje manager, posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe, a także stosowne uprawnienia.

PROFESJONALIZM

W naszej Kancelarii usługi z zakresu audytu, kontroli i doradztwa prowadzone są na najwyższym poziomie. Nasi Klienci korzystając z usług Verum Audyt otrzymują fachowe i kompleksowe doradztwo. Wdrożone przez nas procedury gwarantują, że powierzone nam zadania wykonywane są z należytą starannością.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Celem Verum Audyt jest wspieranie Klientów w doskonaleniu ich działalności. Podczas współpracy koncentrujemy się na stosowaniu przejrzystych reguł, wysokich standardów etycznych oraz profesjonalizmie. Zależy nam na trwałych relacjach biznesowych dlatego na samym początku współpracy dostarczamy pełną i kompleksową informację o szczegółowym zakresie, a także cenie usług.

RZETELNOŚĆ

Nasze kompleksowe podejście do Klientów zapewnia zmniejszenie kosztów i zwiększenie efektywności działalności. Świadcząc profesjonalne usługi na rzecz naszych Klientów, dopasowujemy się do ich potrzeb i oczekiwań oraz tworzymy atmosferę komfortowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu.

PARTNERZY

Przy realizacji zleceń na rzecz naszych Klientów współpracujemy z biegłymi rewidentami, ekspertami z zakresu rachunkowości i podatków oraz prawnikami. Pozwala to nam na świadczenie wysokiej jakości usług.