• Demo Image

Doradztwo podatkowe: interpretacje podatkowe, optymalizacje podatkowe, audyty podatkowe, ceny transferowe, doradca podatkowy Warszawa

Audyt podatkowy. Eksperci podatkowi naszej Kancelarii stanowią dopasowane wsparcie dla działów audytu finansowego oraz outsourcingu księgowego. Ich zadaniem jest pomoc naszym Klientom poprzez oferowanie rzetelnej i fachowej obsługi w zakresie doradztwa podatkowego. Kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo podatkowe rozliczeń naszych Klientów.

W zakresie doradztwa podatkowego świadczonego przez Verum Audyt są następujące usługi:

 • Bieżące doradztwo podatkowe
 • Ceny transferowe, dokumentacja transfer pricing
 • Interpretacje podatkowe
 • Audyt podatkowy
 • Opinie i analizy podatkowe
 • Optymalizacja podatkowa

W celu złożenia zapytania ofertowego, zapraszamy do wypełnienia formularza w zakładce Kontakt lub złożenia zapytania w formie e-mail na biuro@verumaudyt.pl

Realizując powierzoną nam pracę z zakresu doradztwa podatkowego wykorzystujemy sprawdzone techniki i metody wzbogacone przez własne doświadczenie. Termin prowadzenia prac ustalany jest indywidualnie z każdym Klientem, w taki sposób aby zapewnić terminowe wykonanie powierzonych nam czynności z zakresu doradztwa podatkowego. Osobą realizującą usługi doradztwa podatkowego jest ekspert podatkowy posiadający odpowiednie doświadczenie zawodowe.

Nasi pracownicy specjalizujący się w prawie podatkowym oraz bilansowym doradzą Państwu w następujących kwestiach:

 • Optymalizacja przy zakładaniu działalności gospodarczej
 • Najkorzystniejsze formy prowadzenia działalności
 • Doradztwo przy przeprowadzaniu istotnych transakcji (minimalizacja ryzyk podatkowych i optymalizacja podatkowa)
 • Weryfikacja dotychczasowych obciążeń podatkowych oraz rekomendacje zmian
 • Bieżące doradztwo związane z kwestiami podatkowymi i rachunkowymi
 • Przy kontrolach podatkowych - reprezentowanie Klientów na poszczególnych etapach postępowania podatkowego
 • Zaskarżenie decyzji do Naczelnego Sądu Administracyjnego

Oferowane przez naszą Kancelarię doradztwo podatkowe koncentruje się głownie w obszarach podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe to pomoc Klientom w sprawach podatkowych. W szczególności dotyczy prawidłowego i rzetelnego wykonania obowiązków podatkowych przez przedsiębiorców. Nasi eksperci podatkowi pomogą Państwu ocenić i zidentyfikować problemy podatkowe, doradzą w optymalizacji zobowiązań podatkowych. W większości przypadków przy świadczeniu usług z zakresu doradztwa podatkowego eksperci podatkowi wskazują także na występujące zagrożenia podatkowe (ryzyko podatkowe). W takich sytuacjach opracowujemy indywidualne rozwiązania i wydajemy rekomendacje co do dalszego postępowania. Doradztwo podatkowe skupia się na: bieżących konsultacjach, wydawaniu opinii, reprezentowania podatników przed organami podatkowymi oraz wojewódzkimi sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzania wniosków Klientów o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego, przeprowadzania przeglądów podatkowych- całościowych oraz skoncentrowanych na konkretnych zagadnieniach podatkowych, przeprowadzania audytów podatkowych, due diligence podatkowych (zarówno rocznych jak i okresowych), sporządzania dokumentacji do cen transferowych (transfer pricing). Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Dokonujemy nie tylko oceny skutków prawnych i podatkowych, ale także bilansowych oraz biznesowych.

Audyt podatkowy

Z doradztwem podatkowym powiązane są usługi nadzoru nad księgowością. Sprawdź, która usługa będzie dopasowana do Twoich potrzeb:

Weryfikacja ksiąg rachunkowych, audyt księgowy, nadzór nad księgowością.

AUDYT PODATKOWY

AUDYT PODATKOWY

AUDYT KSIĘGOWY

AUDYT PODATKOWY

AUDYT PODATKOWY

AUDYT PODATKOWY